ПРОДАЖИ ОНЛАЙН

sprzedawca on line KOSLOGO2
Kupując w sklepie oznaczonym naszym certyfikatem zyskujesz pewność zakupu 100% oryginalnych produktów z bieżącej oferty. Aktualne najnowsze mechanizmy kompatybilne dla kilku serii. Do programu Certyfikowanych Sprzedawców wybieramy tylko partnerów, którzy oferują bardzo dobrą jakość obsługi Klientów i pełen asortyment naszych produktów.

Dlaczego warto robić zakupy u certyfikowanego dystrybutora:

Ma bezpośredni dostęp do produktów producenta
Spełnia rygorystyczne standardy aktualizacji oferty
Jest źródłem do uzyskania fachowej porady
Zyskujesz do 7 lat gwarancji na wybrane serie produktów (DANTE, VENA, KOS66).
Zakup u certyfikowanego dostawcy to gwarancja udanej i bezpiecznej transakcji.

Kupując u dystrybutora bez certyfikatu narażasz się na:

Zapłatę za towar którego dystrybutor nie ma i nie będzie miał
Zakup produktów wycofanych z oferty
Brak wsparcia technicznego lub błędne informacje o produktach
Zakup wieloletnich stoków magazynowych (stary model mechanizmów).

Zakupy przez internet pozwalają w błyskawiczny sposób na zakup produktów firmy KOS ELEKTRO SYSTEM z aktualnej oferty oraz wyroby z wyprzedaży. Sprzedaż internetowa jest idealnym sposobem na zakup naszych produktów w ilościach detalicznych, co nie jest możliwe w tradycyjny sposób. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem detalicznym zapraaszamy do lokalnych sklepów i hurtowni elektrotechnicznych oraz poniższych autoryzowanych sklepów internetowych. 

 

DobreGniazdka.pl

e-Sklep www.DobreGniazdka.pl działa na rynku od 2006 roku. Oferujemy szeroką gamę gniazdek i wyłączników polskich i zagranicznych producentów. Na www.DobreGniazdka.pl pokazujemy aktualne Stany Magazynowe. Osprzęt KOS dostarczamy do 3 dni. Zapraszamy po indywidualną ofertę i do skorzystania z Rabatów %. Zamówienia można składać On-Line bez konieczności logowania lub Telefonicznie. 98% Klientów ocenia www.DobreGniazdka.pl pozytywnie!
Przejdź do sklepu

 

KOSgniazdka.pl

Dzięki długoletniej współpracy jesteśmy ekspertami, wiemy prawie wszystko o produktach firmy KOS. Zapraszamy do kontaktu.
Przejdź do sklepu

 

e-Domus.com.pl

Sklep internetowy e-DOMUS.
Przejdź do sklepu

  

 Electrocontact

Hurtownia Electrocontact istnieje od 2009 roku i od samego początku oferuje towary wyłącznie uznanych producentów. W naszym asortymencie poza osprzętem instalacyjnym (m. in. firmy KOS) znaleźć można takie grupy produktów jak oświetlenie, źródła światła, automatyka, kable i przewody, i wiele więcej produktów elektrotechnicznych.
Przejdź do sklepu

 

   https://elektryka-sklep.pl

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu ogromny wybór osprzętu elektroinstalacyjnego takiego jak gniazdka elektryczne, łączniki, ściemniacze
i wiele więcej. Posiadamy w swojej ofercie produkty znanych i cenionych producentów osprzętu. Szeroka gama kolorów oraz materiałów daje ogromny
wybór i możliwości, szczególnie w wypadku systemów ramkowych. Na pytania od naszych klientów odpowiadają wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści.
Czas oczekiwania na odpowiedź nie przekracza zwykle 12 godzin! Posiadamy nie tylko relatywnie niskie ceny… Klienci w naszym sklepie internetowym mają
możliwość negocjacji cen.
Przejdź do sklepu

 

   www.ihe24.pl

W lutym 2006 r. uruchomiliśmy sprzedaż internetową i szybko staliśmy się liderem w swojej branży w polskim internecie. Nasza oferta to prawie
15 000 produktów, w różnych kategoriach, a ich liczba stale się powiększa...
Przejdź do sklepu

 

   www.tim.pl

TIM SA jest największym dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce.<br>
TIM posiada unikalne, niemal 30-letnie doświadczenie w branży, które łączy z nowoczesnymi technologiami e-commerce. Klienci mają do wyboru:
zakupy online przez stronę internetową TIM.pl i aplikację mobilną mTIM, infolinię, a także sieć biur handlowych i mobilnych przedstawicieli handlowych.
Firma jako pierwszy w Polsce dystrybutor artykułów elektrotechnicznych udostępniła swoją ofertę przez internet zarówno dla klienta biznesowego, jak i
indywidualnego, bez konieczności wcześniejszego rejestrowania się czy logowania.
Przejdź do sklepu

 elektrokos.pl

Tanie gniazdka elektryczne - gniazda elektryczne. Wyłączniki elektryczne - szeroka gama osprzętu elektrycznego największych polskich producentów! Tysiące pozycji w rewelacyjnie niskich cenach.
Przejdź do sklepu

CookiesAccept

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand