Kontakt

 

koszty

  

KOS ELEKTRO SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 43, 62-300 Września,
NIP 789-15-65-060
tel. +48 61 43 86 529 - Sekretariat
fax +48 61 43 86 360
e-mail:kos@kos.pl

nowaczyk

  

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
GODZ. 8:00 - 16:00
(zamówienia, informacje o produktach, reklamacje)
Krzysztof Nowaczyk
tel. kom. 608 514 769
tel. +48 61 64 03 672, fax.+48 61 43 86 360
e-mail: k.nowaczyk@kos.pl

nowaczyk

  

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
GODZ. 8:00 - 16:00
Weronika Kucza
tel. kom. 696 048 805
tel. +48 61 6403671, fax.+48 61 43 86 360
e-mail: w.kucza@kos.pl

Nekla

 

Dyrektor Handlowy
Justyna Bolewicz
tel. kom. 606 607 397
tel. 
+48 61 64 03 668
e-mail: centrala@kos.pl

Nekla

  

SEKRETARIAT - NEKLA
GODZ. 7:00 - 15:00
tel. +48 61 43 72 158
e-mail: nekla@kos.pl
elektronika DZIAŁ ELEKTRONIKI - NEKLA
tel. +48 61 43 72 158 w. 44
e-mail: wsparcie@kos.pl
   

 

Nr KRS 0000031844 - Sąd Rejonowy w Poznaniu,
XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 3 300 000, 00 zł. 

 

 

 

maciejczuk

  

Region Północno-Wschodni
Sławomir Maciejczuk
tel.+48 606 995 024
e-mail:region1@kos.pl

 

stoch

  

Region Południowo-Wschodni
Sławomir Stoch
tel.+48 608 030 311
e-mail:s.stoch@kos.pl 

 

jastrzebska

 

Region Północno-Zachodni
Alina Jastrzębska
tel.+48 608 030 310
e-mail:a.jastrzebska@kos.pl 

 

tabaczka  Region Południowo-Zachodni
Sławomir Tabaczka
tel.+48 696 051 202
e-mail:s.tabaczka@kos.pl